محصول تو آنلاین بفروش با ثبت فروشگاه در پیکور مارکت

منو

پیستون چکش هیدرولیکی

همان طور که در تصویر رو به رو مشاهده میکنید پیستون چکش هیدرولیکی یکی از اجزاء داخلی پیکور میباشد که از حساسیت بالایی برخوردار است برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پیستون چکش هیدرولیکی  با ما همراه باشید.

پیستون پیکور

پیستون چکش هیدرولیکی چیست؟

پیستون پیکور هیدرولیکی

پیستون چکش هیدرولیکی یا پیستون پیکور قطعه ای گرد فولادی است که در محفظه ای به نام سیلندر قرار گرفته که یکی از قطعات حساس میباشد که حتما باید از متریال های اورجینال یا از پیستون های تولید شده از فولاد های آلیاژی مانند MO40 یا VCN200 تولید شده باشد تا در برابر ضرباتی که به قلم چکش هیدرولیکی وارد میکند مقاوم باشد بسته به نوع چکش هیدرولیکی پیستون ها شکل متفاوتی دارند بعضی ها دارای شانه یا شیار روغن هستند بعضی پیستون ها دنباله و بعضی بدون دنباله هستند.

نحوه کار پیستون چکش هیدرولیکی

همانطور که گفتیم پیستون چکش هیدرولیکی در محفظه ای به نام سیلندر قرار میگیرد فشار روغن ورودی به شیر کنترل چکش هیدرولیکی پس از به حرکت درآوردن اسپول داخل شیر کنترل جریان روغن رو به ترتیب به بالای پیستون و پایین پیستون هدایت کرده و پیستون چکش هیدرولیکی رو به قلم چکش هیدرولیکی میکوبد در ضمن در قسمت بالای پیستون چکش هیدرولیکی در محفظه ای به نام بَک هِد گاز N2 یا همان گاز اَزُت قرار دارد که در زمان بالا آمدن پیستون چکش ، به آن حالت ارتجاعی میدهد تا ضربات قوی تری به قلم چکش هیدرولیکی وارد کند.

درباره پخش ویدیو انواع قطعات چکش هیدرولیکی
پیستون پیکور

تولید انواع پیستون چکش هیدرولیکی

مجموعه پیکورمارکت با تکیه بر دانش روز و کادری کارآمد و بهره بری از جدیدترین دستگاه های تراش CNC و کوره های عملیات حرارتی اقدام به طراحی و تولید پیستون انواع چکش های هیدرولیکی کرده است که از نظر متریال و طول عمر با نمونه اورجینال برابری کرده و دارای گارانتی 6 ماهه در صورت تعویض در مجموعه همرپارت میباشد. جهت سفارش انواع پیستون چکش هیدرولیکی با شماره زیر تماس بگیرید.

پیستون سیلندر اُورسایز

سیلندر چکش هیدرولیکی یکی از مهم ترین اجزاء چکش هیدرولیکی است که باید با انجام سرویس های به موقع و استفاده از سیل کیت های اورجینال مراقب اون بود اما در بعضی مواقع به دلیل استفاده از سیل کیت های تقلبی و پیستون های نامرغوب به سیلندر چکش هیدرولیکی آسیب وارد میشود که در بعضی مواقع سیلندر چکش هیدرولیکی با عملیات اورسایز قابل استفاده بوده که باید برای اون پیستونی با ابعاد و اندازه سیلندر تولید بشود جهت سفارش عملیات اُورسایز سیلندر چکش هیدرولیکی با شماره زیر تماس بگیرید.

پیستون پیکور
بیل مکانیکی دوسان

پیستون پیکور هیدرولیکی دوسان

پیستون پیکور هیدرولیکی ام اس بی
تعمیر چکش هیدرولیکی دمو

پیستون پیکور هیدرولیکی دمو

پیکور رامفوس
پیستون پیکور هیدرولیکی رامفوس
پیکور سوسان

پیستون پیکور هیدرولیکی سوسان

پیکور کوماتسو
پیستون پیکور هیدرولیکی کوماتسو

انواع پیستون پیکور

انواع پیستون پیکور هیدرولیکی

تعمیر چکش هیدرولیکی کوانگلیم
پیستون پیکور هیدرولیکی کوانگلیم
تعمیر چکش هیدرولیکی رمر E68
پیستون پیکور هیدرولیکی رَمِر
تعمیر پیکور فورکاوا
پیستون پیکور هیدرولیکی فوروکاوا
پیکور رینو
پیستون پیکور هیدرولیکی رینو
تعمیر چکش هیدرولیکی اوردایم
پیستون پیکور هیدرولیکی اوردایم
پیکور کروپ
پیستون پیکور هیدرولیکی کروپ
فیلتر بر اساس شهر محصول
پیکور مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پیکور مارکت